Menu

raindrops

las       

Od marca 2014 roku nadzór nad lasami prywatnymi w powiecie stalowowolskim przejęło Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli . Od tej daty dawni leśniczy tzw „od chłopskich” nie są już władni odbierać wycinkę prywatnych lasów.

Zaczęło się jak zwykle to bywa od kasy. Nadleśnictwo Janów Lubelski ponoć chciało zbyt dużo za to, za co kiedyś chciało nie tak dużo. Władze Powiatu i Starosta Stalowowolski Robert Fila - bo oni to byli władni - podziękowali grzecznie byli Nadleśnictwu, wzięli swoje klocki i poszli z piaskownicy na swoją piaskownicę powołując nową komórkę Referat Leśnictwa i Ochrony Środowiska. Komórką owa znajduje się w budynku Starostwa przy ul Podleśnej 15 w Stalowej Woli. Kierownikiem jest pan Cezary Drzymała.

Aby wyciąć „ Chojoka” trza najsampierw przytelepać się do Stalowej Woli wiedząc przódy jaki numer jest naszej działki leśnej. Tam wypełnimy stosowny formularz i referat skieruje do nas pracownika do odbioru ściętego „chojoka lub chojoków”. Prosta sprawa gdy toto co zetniemy jeno do nas przynależy. Jeżeli co nie daj Boże przynależy do kogoś jeszcze, to trza wypełnić jeszcze jeden stosowny papier jako to zgodę tego drugiego na wycinkę naszą.

Adres Referatu

ul Podleśna 15 Stalowa Wola

czynne od poniedziałku do piątku od 7,30 do 15,30

Kierownik Cezary Drzymała tel 15 643 36 47

освещение лестницы в домекупить ноутбук акциямакияж розовымиfree translationпосмотреть позиции сайтаwobscrm менеджермихаил безлепкин интервью
Kliknij tutaj aby dodać komentarz

Komentarze

  • Brak komentarzy