Menu

raindrops

dzialka LZ  

Ileż to głów przejeżdżających odwracało się a ileż pytań kołatało się było pod onymi sklepieniami mózgowi przez ostatnie miesiące. Cóż tam takiego się dzieje? Kiedyś zarośnięte podmokłe zaśmiecone przez włościan okolicznych miejsce zostało wycięte z chwastów, nieco odwodnione. Potem zaś gruzu nawieziono, a na koniec ziemi kopy nieprzebrane z maszynami przez rok zaległy.

Wyjaśniamy. Korzystając z okazji otrzymaliśmy gruz z rozbiórki obiektów poligonu Lipa to utwardziliśmy co się dało jako podbudowę. Firma Skanska zwróciła się była z prośba o użyczenie czasowe działki. Wszelkie koszty urzędowe po ich stronie, nadwyżka ziemi miała zostać a wcześniej gruz zgodnie z umową został pięknie rozgarnięty. Tym to sposobem dzięki współpracy, ogromna część małej działki została „ ucywilizowana” Zatem jak widać Lipa Zdrój działa na zasadzie chwytania okazji.

Boć bida na świecie bida.

Biorąc pod uwagę to, że za miedzą wykonany jest odwiert, który potwierdził wysokie walory naszych wód mineralnych, kwestią czasu jest znalezienie inwestora na zagospodarowanie tego terenu.

Zostały złożone wnioski o doprowadzenie mediów; energii elektrycznej, gazu i kanalizacji. Pozwolenie na budowę sieci wody jest już wydane. Lipa Zdrój chce tak przygotować teren, aby gdy znajdzie się chętny na zagospodarowanie, miał jak najmniej problemów z tym związanych.

W trakcie projektowania jest budynek gospodarczy o pow zabudowy 300 m2. Gdy zostanie wydane pozwolenie na budowę, wzmożone zostanie poszukiwanie inwestora. Póki co powoli „statek” płynie.

( Wkrótce tekst o dawnej Nasycalni )

художественный паркет стоимостьсмартфон alcatel one touch pop 3 5015dкотелок чугунныйgreek translationпродвижение сайтов в поисковых системах самостоятельночем шлифовать деревопорталы грузоперевозоксупермаркет лобановский класс
Kliknij tutaj aby dodać komentarz

Komentarze

  • Brak komentarzy