Menu

raindrops

Czekamy na rozwój wypadków ze strefami ochrony uzdrowiskowej. Według moich danych dokumenty o zmianę granic poszły do Warszawy do Ministerstwa i póki co cisza. Na działce na razie nic nie robimy gdyż nie wiadomo jaki sprawy przybiorą obrót.  Korzystając z tej stagnacji będę zamieszczał proste ciekawostki odnośnie zdrowia. Jeżeli ktoś chce niech czyta, jeżeli nie to nie - jego zdrowie jego sprawa. Mądrzy przeczytają i się zastanowią.

Dużo zapożyczam z książek Prof Niumywakina - lekarza naturopaty. Profesora zajmującego się kiedyś astronautami ZSRR.

Nie dopuszczajcie do odwodnienia organizmu. Odwodnienie organizmu wyjdzie wam bokiem i to z każdej strony. Gdy organizm nie ma wody bo wypoci, lub macie rozwolnienie zaczyna sprowadzać wodę ze wszystkich mniej ważnych organów do mózgu gdzie woda musi być. I wówczas nie ma płukania komórek organizmu Powstają zatory toksyn i BOLI ! Np kolano. A to z tego powodu że nie ma wody tyle ile trzeba. TO JEST ZARĄBISTY SKRÓT. Co zatem robić? 

1/ kup se sól kłodawską za 1,50 zł kilo.

2/ nalej se szklankę wody z kranu NIE PRZEGOTOWANEJ W LIPIE. Nie przegotowanej bo nasza woda z kranu jest super, a ze studni w Lipie to syf. Gdy będę miał pytanie opublikuję badania Sanepidu jednej i drugiej bo robiłem. 

3/ umocz palec wskazujący / opuszkę / zanurz w wodzie i soli.

4/ sól weż do ust i potrzymaj pół minuty w ustach 

5/ popij szkalnką wody

6/ rób tak 4 razy dziennie 20 min przed jedzeniem

7/ obserwuj co się stanie za 2 miesiace.

Gdy jesteś po 45 - tce pij 6 szklanek dziennie, gdyż zapotrzbowanie na wodę się zwiększa.

Tym prostym sposobem pozbędziesz się na zawsze chorób które masz a nie możesz se z nim poradzić. Najpierw będzie poprawa spraw krążeniowych gdyż krew będzie miała odpowiednią gęstość.  Potem zaczną ustepować choroby starsze. Czy wszystkie NIE NIE WSZTSKIE GDYŻ CUDOWNYCH LEKÓW NIE MA !!!!! Ale wiele. Dlaczego wodę nie gotować? Bo woda z ujęcia z Karkówki jest nasycona wapniem i magnezem, oraz posiada wiele innych minerałów nam potrzebnych. Gdy ją przegotujemy lub przefiltrujemy to minerały są na ścianach czajnika lub na osadniku filtra. 

Dlaczego sól kłodawska ?


Bo sól kłodawska jest nie jodowana lecz naturalna. Jest to sól mająca w swym składzie takiż wiele minerałów. Możesz jej przyjąć do 4 gramów dziennie. Gdy zaś zobaczysz opuchięcia. przerwij na 2 dni a potem bierz  1 raz jak wyżej.

Kto musi uważać? Sercowcy, z nadciśnieniem, rozrusznikami serca, chorzy na nowotwory. Kobiety w ciąży 1 raz dziennie. Ale to są ludzie którzy muszą wszystko konsultować z lekarzem.

Skąd to wszystko wiem i mogę polecić??? Bo sam to robę i czuję się coraz lepiej. 

WSZYSTKO CO TU PISZĘ LUB BĘDĘ PISAŁ NAJPIERW WYPRÓBOWUJĘ NA SOBIE - POTEM PISZĘ - Taka kolejność.

Jeżeli ktoś chce więcej niech piszę. Jeżeli ktoś ma to w dupie - na to też mam radę. Prawdopodobnie może mieć hemoroidy. A na to oprócz niniejszego materiału niech;

1/ wymoczy sobie tą część w ciepłej wodzie z nadmangamianem potasu. Toto fioletowe.

2/ na noc niech se wystruga długi czopek z surowego czystego ziemniaka i włoży na noc takiż samo tam.

Jak kto zaś chce co wiedzieć a ja toto wiem niech napisze w komentarzach. A gdy ktoś ma fajne recepty też niech napisze.

                                                                                                                                     Jurek 

 

Kliknij tutaj aby dodać komentarz

Komentarze (2)

  • JAN

    Witam.
    Przyjemnie poczytać i połączyć przyjemne z pożytecznym.

  • mazda

    można prosić o podanie ilości minerałów zawartych w 1l kranówki płynącej w Lipie?